Túžite po dávke inšpirácie do vášho života alebo vás láka oblečenie pre osobité typy ľudí? My sme chceli vytvoriť oboje.Lifestreet je projektom „típkov“ s maximálne rozdielnymi osobnosťami. Manažérsky zdatný, ťažko zdravotne postihnutý a vždy optimisticky naladený Marek, nervák Dejwis s kamarátom Maťom, ktorý „skáče o barlách“ a Miro, zapálený tréner trikov v oblasti komunikácie.

Každý z nich je dobrý v úplne rozdielnych veciach a práve táto rozdielnosť ich spojila nápadom vytvoriť eshop s fascinujúcim príbehom (BLOG) a osobitým oblečením (OBCHOD).

Práve optimistický „bezruký“ Marek je tvárou značky Lifestreet a jeho príbehy zdolávania ťažkých životných situácií súvisiacich s jeho hendikepom sa stali hlavnou inšpiráciou pre náš BLOG.

NAŠE PRODUKTY

Naše prvé produkty sa fotili v odviazanej atmosfére priamo uprostred kancelárie (je to vidieť?). Pár dní na to nás cez náš facebook oslovilo niekoľko skvelých ľudí z okolia a tých sme už vybiehali fotiť von – a práve tam vonku si počas bláznenia ľudia začali všímať pozitívnu značku Lifestreet.

Vychádzame z neskrotnej túžby „tvoriť“ a preto sa radi inšpirujeme vašimi návrhmi motívov, ktoré sú zárukou originálnych „diel“ zvečnených na oblečení.

Začni tvoriť a napíš nám – mysli Lifestreet.