vizitka_mala
chceme12
chceme_3
chlapci
chceme8

ZAKÁZANÝ BLOG!

Len pre osoby s pozvánkou VIP – chceme ťa!

Tento text obsahuje veľa informácií, ktoré nie sú určené pre každého! Preto ak nemáš vizitku – „chceme ta“, nepokračuj v čítaní.

chceme7

VIZITKA – CHCEME TA? Čo to znamená???

chceme11Dostala sa k tebe vizitka s názvom chceme ťa? GRATULUJEM!!!

Musíš byť výnimočná! Táto vizitka pre teba znamená zábavu, nové zážitky a spoluprácu s výnimočnými ľuďmi.

PREČO PRÁVE TY?

Ak sa ešte nepoznáme nevadí, môže sa to veľmi rýchlo zmeniť. Tento text čítaš preto lebo si nás zaujala. Možno práve štýlom obliekania, talentu, krásou tvojej tváre, výnimočného úsmevu, alebo svojou ambicióznosťou či životným štýlom. Chceme ťa do nášho tímu!

Lifestreet.sk

Je prvý internetový obchod, ktorý dáva možnosť prezentovať sa a zarobiť si takouto formou. Vieme, že mladí ľudia majú chuť prezentovať sa, no vieme aj to že im spoločnosť vytvára len veľmi chceme9málo možností. Práve preto končí kopa nápadov len v zásuvke písacieho stola a  tvoje foto na fb, alebo instagrame.
Ak v tebe predstava vlastnej kolekcie oblečenia, vlastnej značky oblečenia, profesionálneho fotenia, módnej prehliadky vyvoláva túžbu, radosť či vzrušenie neváhaj a daj nám o sebe vedieť.
Vieme ti to zabezpečiť zadarmo, ba dokonca ti pomôžeme na tvojom sne zarábať.

Je na tebe, či vystúpiš z radu ľudí, ktorí len kritizujú a čakajú na šťastie ktoré spadne z neba, alebo sa chytíš príležitosti ktorá sa ti ponúka a získaš nové skúsenosti….

chceme10Ak sa ti náš návrh páči, lajkni nás na fcb lifestreet.sk a napíš nám do správy na fcb alebo na mail: Idem do toho! A počkaj čo sa začne diať!

 

Čítaš tento text a nemáš VIP pozvánku CHCEME ŤA???
Porušuješ pravidlá, to sa nám páči, je to sexi.

Zhoríš síce za to v pekle, ale to už nezmeníš. o”)
Daj nám o sebe vedieť, buď kreatívna. A možno sa za teba prihovoríme v nebi.

vizitka_mala
marek_postavicka
chceme4
marek_chceme_2
chceme6